30 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman personelimiz sayesinde sektörün önde gelen üretimlerine yön vermenin onuru ve gururunu sizlerle paylaşıyoruz.

Personel dolabı alırken, kalite yönetim sistemi politikasının temel değerlerini oluşturmuş ve bunları belge altına almış firmalar tercih edilmelidir. (TSE, TSE-HYB, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 vb.) Bu kalite standartlarının temelinde, kullanılan malzemelerin kalitesi ve doğru işçilik ön plandadır. Firmamız tüm çelik dolaplarda bu güvenceyi sizlere sunmaktadır. Personel Dolabı üretimi için min. 0,70mm 6112 A-1 soğuk sac kullanmaktadır. 200°’lik fırında, elektrostatik toz boya ile ürünler boyanır. Kullanılan boyalar anti bakteriyel olup ve insan sağlığına zarar vermemektedir.

Soyunma Dolabı modelleri resmi ve özel kurumlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Hastaneler, yurtlar, fabrikalar, spor salonları, oteller, tüm resmi kurumlar, askeriye, okul ve üniversiteler, restoranlar ve benzeri yerlerde rahatlıkla kullanılabilir. Soyunma dolabı, kullanan kişinin kişisel eşyalarını güvenli bir şekilde muhafaza etmesini sağlar.

Personel Dolabı farklı renk ve modele sahip olması, işletmelerin ayırdığı mekânda istenilen dekoru ve ihtiyaç duyulan dolap adedini elde etmelerini sağlar. Özel renk tercihleri de üretim opsiyonlarımız içerisindedir. Bu seçim konusunda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olacaktır.

Fiyatlar bilgisi ve proje detaylarınız için bizimle telefon veya e-mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

0212 549 43 46 / info@mismetal.com.tr