Çelik Eşya

Ürünler 6’lı Gömme Kapılı Soyunma Dolabı - Mis Metal

6’lı Gömme Kapılı Soyunma Dolabı

Detaylı Bilgi

M.SYN.0001

En: 118cm

Derinlik: 40cm

Yükseklik: 200cm

 

Kapıları 90 derece açılabilir.
İsteğe göre plastik veya metal askılık kullanılabilir.
Kapıların alt ve üst kısmında havalandırma panjurları yer almaktadır.
Her kapı üzerinde bir adet etiketlik bulunmaktadır.
Dolap ayakları için konik ve pingo ayak seçeneği bulunmaktadır.
Gizli menteşelidir.
Kilit sistemi mevcuttur.
Yüksek kalite elektrostatik toz boya ile boyalıdır.

 

ÇELİK PERSONEL ALTILI SOYUNMA DOLABI TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Çelik Personel Altılı Soyunma Dolabı, min. 0,70mm DKP sac’dan üretilmektedir.

Çelik Personel Altılı Soyunma Dolabı, altta tarafta bağımsız üç bölüm üst tarafta bağımsız üç bölüm olmak üzere toplam altı bölümden oluşur. Bu bölümler altı ayrı kapakla açılıp kapatılmaktadır.

Çelik Personel Altılı Soyunma Dolabının kapak kısımlarında alt ve üst birer adet gizli menteşe ile gövdeye monte edilmektedir.

Çelik Personel Altılı Soyunma Dolabı, içerisinde elbiselerin kolayca asılabilmesini sağlayan plastik askılıklar mevcuttur.

Çelik Personel Altılı Soyunma Dolabının her kapağında iki adet havalandırma panjuru ve bir adet etiketlik mevcuttur.

Çelik Personel Altılı Soyunma Dolabı kilit sistemi, asma kilit takmaya uygundur. İsteğe bağlı olarak Çelik Personel Altılı Soyunma Dolaplarında mandallı kilit (anahtarlı kilit), elektronik şifre kilit, kare krom kilit kullanılmaktadır.

 

ÇELİK PERSONEL ALTILI SOYUNMA DOLABI NEDEN MİSMETAL’DEN ALINIR?

Dayanıklılığı sayesinde birçok firmanın Çelik Personel Soyunma Dolabı ihtiyacı vardır. Personel çalıştıran her işletme için İş Güvenliği sebebi ile Çelik Personel Soyunma Dolabı temin etmesi gerekmektedir. Çelik Personel Altılı Soyunma Dolabı modeli de bu ihtiyaçtan ortaya çıkmıştır. Gerek resmi kurumlarda gerekse özel sektördeki birçok alanda tercih edilmektedir. Bu tercihteki temel sebep, dolabın uzun yıllar sağlamlığından ötürü ilk günkü gibi işlevini yerine getirmesidir. Her Çelik Personel Soyunma Dolapları aynı kalite standartlarına sahip değildir. Tüm üründe olduğu gibi Çelik Personel Soyunma Dolabı satın alırken de, kalite yönetim sistemi politikasının temel değerlerinin oluşturulmuş ve bunların belge altına alınmış olması gerekmektedir. Firmamız Çelik Personel Soyunma Dolaplarında bu güvenceyi sizlere sunmaktadır.

Bu kalite standartlarının temelinde, kullanılan malzemelerin kalitesi ve doğru işçilik ön plandadır. Merdiven altı olarak tabir edilen yerlerde üretilen, kalite belgeleri ve referansı olmayan kişilerden alacağınız Çelik Personel Soyunma Dolapları, sizi başlangıçta maliyet olarak tatmin etse de kullanılmaya başlandığınızda kilitlerin işlevini yerine getirmemesi, dolap gövdesinde yamulmalar ve yüzeyin paslanması gibi durumlar temel sorunlar olarak karşınıza çıkacaktır.

Firmamız Çelik Personel Soyunma Dolapları üretimi için min. 0,70mm 6112 A-1 soğuk sac kullanmaktadır. Altılı Soyunma Dolabının fiyatları sac kalınlıklarına göre değişmektedir. Sektörde birçok firma 0,70mm sac kullandığını belirtse de ucuz olan ürünlerin hiçbiri bu kalınlıkta bir malzemeden üretilmemektedir. Çelik Personel Soyunma Dolabı satın alırken bu hususun göz önünde bulundurulması ucuz gibi görünen ürünü çok daha pahalıya mal etmemenize sebep olacaktır.

Çelik Personel Soyunma Dolabı üretimindeki en önemli hususlardan biriside ürünlerin boyanma aşamasıdır. Çelik Personel Soyunma Dolabı üretimi tamamlanan ürün, boyahane bölümünde alınır. Yüzeydeki gerekli temizlik işlemleri yapıldıktan sonra Çelik Personel Soyunma Dolabı yüksek kalite elektrostatik toz boya ile boyanır. 200°’lik elektrostatik toz boya fırınına giren ürünün boya işlemi tamamlanmış olur. Kullanılan boyalar anti bakteriyel olup ve insan sağlığına zarar vermemektedir. Bu işlemin yapılmadığı her bir Çelik Personel Soyunma Dolabı çok kısa süre sonra paslanmaya maruz kalacaktır.

İstenildiği takdirde fabrikamızda Özel ölçülerde Altılı Soyunma Dolabı üretimi yapılır. Teknik şartname bildirerek bizlerden Özel Altılı Soyunma Dolabı fiyatı alabilirsiniz. Çelik Personel Altılı Soyunma Dolabı fiyatlar için bizimle telefon veya e-mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz.   

 

ÇELİK PERSONEL ALTILI SOYUNMA DOLABI MODELLERİ ve ÖZELLİKLERİ 

30 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman personelimiz sayesinde sektörün önde gelen üretimlerine yön vermenin onuru ve gururunu sizlerle paylaşıyoruz. Personelimiz, hizmet içi eğitim faaliyetleri ile sektördeki yenilikleri ve uygulamaları takip etmekte. Bu yeniliklerle ilgili gerekli alt yapı çalışmaları da AR-GE birimimiz tarafından düzenlenmektedir. Çağın gereklerine uygun makine parkuru, kalıp, teknolojik yatırımları ile insan hatasını en aza indirgeyerek üretim yapma hedefini gerçekleştirmektedir.

Altılı Soyunma Dolabı modelleri resmi ve özel kurumlar tarafından sıklıkla tercih edilen ve kullanan kişinin konforunun düşünüldüğü soyunma dolaplarıdır. Bu dolapların farklı renk ve modele sahip olması işletmelerin Soyunma Dolabı için ayırdığı mekânda istenilen dekoru ve ihtiyaç duyulan dolap adedini elde etmeyi sağlar.

Altılı Soyunma Dolabı modelleri arasındaki en fazla tercih edilen renkler gri, beyaz ve krem rengi olarak karşımıza çıkmaktadır. İşletmelerin Altılı Soyunma Dolabı için özel renk tercihlerine de üretim opsiyonlarımız içerisindedir. Bu seçim konusunda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olacaktır.

 

ÇELİK PERSONEL ALTILI SOYUNMA DOLABI KULLANILDIĞI YERLER

Hastaneler, yurtlar, fabrikalar, spor salonları, oteller, tüm resmi kurumlar, askeriye, okul ve üniversiteler, restoranlar ve benzeri yerlerde rahatlıkla kullanılabilir.

//

1 Kapılı Soyunma Dolabı

//

2 Kapılı Soyunma Dolabı

//

3 Kapılı Soyunma Dolabı

//

4 Kapılı Soyunma Dolabı

//

6 Kapılı Soyunma Dolabı

//

Boydan 2 Kapılı Soyunma Dolabı

//

2’li Eğik Şapkalı Soyunma Dolabı

//

6’lı Eğik Şapkalı Soyunma Dolabı

//

2 Kapılı Z Tipi Soyunma Dolabı

//

4 Kapılı Z Tipi Soyunma Dolabı

//

2’li Gömme Kapılı Z Tipi Soyunma Dolabı

//

4’lü Gömme Kapılı Z Tipi Soyunma Dolabı

//

6’lı Gömme Kapılı Soyunma Dolabı

//

4’lü Gömme Kapılı Soyunma Dolabı

//

5’li Gömme Kapılı Dar Tip Soyunma Dolabı

//

3’lü Gömme Kapılı Soyunma Dolabı

//

2’li Gömme Kapılı Soyunma Dolabı

//

Tekli Gömme Kapılı Soyunma Dolabı

//

Boydan 2’li Gömme Kapılı Soyunma Dolabı

Bu ürün ile ilgili soru sor!