Çelik Eşya

Ürünler Harita Plan Dolabı ve Pafta Dolabı - Mis Metal

Harita Plan Dolabı ve Pafta Dolabı

Harita Plan Dolabı 6 Çekmeceli Standart Raylı

Harita Plan Dolabı 6 Çekmeceli Standart Raylı

Pafta Askı Bandı

Pafta Askı Bandı

Pafta Dolabı

Pafta Dolabı


 

 

 

30 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman personelimiz sayesinde sektörün önde gelen üretimlerine yön vermenin onuru ve gururunu sizlerle paylaşıyoruz.

Pafta Dolabı alırken, kalite yönetim sistemi politikasının temel değerlerini oluşturmuş ve bunları belge altına almış firmalar tercih edilmelidir. (TSE, TSE-HYB, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 vb.) Bu kalite standartlarının temelinde, kullanılan malzemelerin kalitesi ve doğru işçilik ön plandadır. Firmamız tüm çelik dolaplarda bu güvenceyi sizlere sunmaktadır. Harita Plan Dolabı üretimi için min. 0,70mm 6112 A-1 soğuk sac kullanmaktadır. 200°’lik fırında, elektrostatik toz boya ile ürünler boyanır. Kullanılan boyalar anti bakteriyel olup ve insan sağlığına zarar vermemektedir.

Pafta Dolabı modelleri, resmi ve özel kurumlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Harita Plan Dolabı kullanan kişinin kişisel eşyalarını güvenli bir şekilde muhafaza etmesini sağlar. Mimarlık firmaları, emlak ofisleri, tüm resmi kurumlar, askeriye, okullar, üniversiteler ve benzeri yerlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Proje Dolaplarının farklı renk ve modele sahip olması, işletmelerin ayırdığı mekânda istenilen dekoru ve ihtiyaç duyulan arşivleme alanını elde etmesini sağlar. Özel renk tercihleri de üretim opsiyonlarımız içerisindedir. Bu seçim konusunda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olacaktır.

Fiyatlar bilgisi ve proje detaylarınız için bizimle telefon veya e-mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

0212 549 43 46 / info@mismetal.com.tr